![](https://idontbelieveit.gr/pub/media/wysiwyg/smartwave/lioncode/idontbelieveit/underFooterLeftBanner2.jpg)
![](https://idontbelieveit.gr/pub/media/wysiwyg/smartwave/lioncode/idontbelieveit/underFooterRightBanner.jpg)
Κόστος και
Η αποστολή των προϊόντων γίνεται με Speedex. Ο υπολογισμός του κόστους αποστολής γίνεται αυτόματα από το σύστημα κατά τη διαδικασία ολοκλήρωσης της αγοράς σας.
Συγκεκριμένα, τα έξοδα αποστολής είναι:€5,00
συμπεριλαμβάνεται ο Φ.Π.Α.
Η αποστολή των προϊόντων γίνεται με ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ. Ο υπολογισμός του κόστους αποστολής γίνεται αυτόματα από το σύστημα κατά τη διαδικασία ολοκλήρωσης της αγοράς σας.
Συγκεκριμένα, τα έξοδα αποστολής είναι:€5,00
συμπεριλαμβάνεται ο Φ.Π.Α.